O nás

Kdo je RealityA1

Značka RealityA1 se zaměřuje zejména na prodej a pronájem retailového segmentu nemovitostí nejen v celé České republice, ale i v zahraničí zejména ve Středomoří. Jako podpůrné služby jsou financování bydlení a výstavba rodinných domů. RealityA1 a její pracovníci zároveň pomáhají dalším firmám skupiny při prodeji komerčních realit.

 

Naše pobočky

Pod značkou RealityA1 provozujeme několik vlastních poboček, ale úzce spolupracujeme s celou řadou realitních specialistů v rámci celé ČR. Regionální zastoupení RealityA1 naleznete v Liberci (Barvířská 115/1, Liberec 3) pro Liberecký a Královéhradecký kraj a v Praze (Sokolovská 270/201, Praha 9) pro Prahu, Středočeský a Ústecký kraj.

 

Realitní kancelář RealityA1 vznikla

Realitní kancelář RealityA1 vznikla v rámci transformace skupiny firem zajišťujících zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, financování bydlení a výstavby rodinných domů. V našem týmu naleznete nejen realitní specialisty, ale i finanční specialisty, specialisty na výstavbu a specialisty na energetickou náročnost budov. Zkušenosti realitních specialistů jsou letité a i složení týmu jsou jak mladí dynamičtí lidé, tak i velmi zkušení starší kolegové.

 

Realitní kancelář RealityA1 má zkušené vedení

Ředitelkou a jednatelkou RealityA1 je Mgr. Jaroslava Trojanová, která dlouhá léta působila v nejvyšších manažerských funkcích v rámci správy nemovitostí ve finanční skupině PPF a Česká pojišťovna. V rámci své více než dvacetileté kariéry správce nemovitostí zajišťovala nejen řešení správy, ale i pronájem a prodej nemovitého majetku. Řídila týmy lidí po celé republice v rámci jednotlivých regionálních zastoupení.

Ředitelem rozvoje RealityA1 je Ing. Ladislav Kubíček, MBA, který jako velmi zkušený manažer řídil velké společnosti a banky, a který je i specialistou (soudním znalcem) na oceňování nemovitostí. Ředitel rozvoje vede v rámci vzdělávací akademie tým zkušených lektorů, kteří mají za úkol rozvíjet znalosti a vědomosti jednotlivých členů týmu a posilovat jejich odbornou a profesní zdatnost.

Mezi významné členy vzdělávacího týmu RealityA1 patří Ing. Vendula Dhouieb Sejkorová,  která letitě školí realitní makléře a specialisty po celé České republice.


Nemovitosti od RealityA1