Získejte FINANČNÍ ODMĚNU za doporučení nemovitosti k prodeji. Volejte: 604 207 200

Mám pro vás FINANČNÍ ODMĚNU za doporučení nemovitosti k prodeji. Zavolejte mi!  

Ing. Lucie Pflégrová – realitní specialistka

tel.: (+420) 720 987 397              email:  pflegrova@RealityA1.cz

facebook: Ing.LuciePflegrova.RealityA1

 

MOJE NABÍDKA NEMOVITOSTÍ -->

 

Něco o mně

Vystudovala jsem inženýrský obor Podniková ekonomika na Technické Univerzitě v Liberci.

Když jsem se rozhodla, že se začnu zabývat realitní činností, netušila jsem, že moje práce se stane zároveň mým velkým koníčkem. Klienti mi často říkají, že je to poznat. Mám ráda hlavně její pestrost a různorodost. Potkávám stále nové lidi a poznávám zajímavá místa. Během svojí práce často řeším životní situace klientů, které pro ně vždy nemusí být příjemné a proto je třeba umět naslouchat,  vědět si rady v každé situaci a maximálně umět pomoci. Pro mě je důležitý nejen profesionální, ale také lidský přístup, spolehlivost a vzájemná důvěra mezi mnou a mými klienty. Mnoho mých klientů je do dnes mými přáteli.

Bydlení často řeší člověk, ať už se jedná o prodej či koupi, jednou až dvakrát za život. Trhu s nemovitostmi nemusí příliš rozumět a potřebuje, abych mu pomohla se vším krok za krokem. Od inzerce, po jednání s kupujícím a ostatními zájemci až po podpis kupní smlouvy, zařízení advokátní úschovy a nakonec předání nemovitosti.

V realitách je důležitá i týmová práce. Mám štěstí, že se mohu spolehnout na skvělého právníka, fotografa nemovitostí, vedení naší realitní kanceláře RealityA1, zkušené finanční speciality, a když chce klient postavit dům či rekonstruovat byt, tak i na našeho projektanta. Součástí pomoci klientům při prodeji nemovitosti je zjištění všech náležitostí prodávané nemovitosti z veřejných registrů, katastrů a v případě potřeby i na úřadech včetně zajištění průkazu energetické náročnosti budovy a dalších potřebných dokumentů.

Největší odměnou pro mě je, když klienti na závěr mi poděkují za odvedenou práci a doporučí mě svým známým a kamarádům.

 

Reference na moji práci

(moje další reference ZDE)