Získejte FINANČNÍ ODMĚNU za doporučení nemovitosti k prodeji. Volejte: 604 207 200

RealityA1 je dynamicky se rozvíjející realitní kancelář. Naši činnost provozujeme dle zákona č. 39/2020 Sb. „Zákon o realitním zprostředkování“ jako vázanou živnost „Realitní zprostředkování“. Naše realitní kancelář je také dle zákona pojištěna u České podnikatelské pojišťovny.

 

RealityA1 je založena na profesních zkušenostech jednatelky firmy Mgr. Jaroslavy Trojanové, která více jak 25 let věnovala v rámci své praxe správě a prodeji nemovitostí ve významných finančních a realitních skupinách PPF a Česká pojišťovna. Ze své pozice ředitelky správy nemovitostí měla na starosti celou Českou republiku.

 

RealityA1 má ve svém realitně-finančním týmu makléře a spolupracovníky různých specializací s dlouholetou praxí. Mezi členy týmu patří architekt, stavební projektant, ekonom, energetický specialista, finanční poradce, pojišťovací agent, právník a daňový poradce.

 

RealityA1 k přípravě a zpracování realitních smluv a úschově finančních prostředků využívá výhradně smluvních renovovaných advokátních kanceláří.

 

RealityA1 působí na území celé České republiky. Ke své činnosti a propagaci zprostředkovávaných nemovitostí využívá více jak 26 realitních portálů a sociální sítě. Všechny poptávky jsou zpracovány Zákaznickou linkou na centrálním čísle (+420) 604 207 200 a tudíž neunikne žádný zájemce o nabízené nemovitosti.